R

Rezidencia Péchy

Lovecky dom

Lovecký Dom

Salóny a hosťovské izby rezidencie ponúkajú súkromnú atmosféru. Vo veľkorysých priestoroch s vidieckou eleganciou sa budete v okamihu cítiť ako doma. Interiéry pripomínajú pokoj a pohodlie bývalého Gentry – Lifestyle. Lovecký Dom je vybavený šiestimi hosťovskými izbami, ktorých súčasťou je vlastné sociálne zariadenie. Nájdete tu tiež dva salóny s kozubmi, vlastnými knižnicami a hudbou, elegantnú jedáleň, vínnu pivnicu, japonskú izbu pre wellness, saunu, priestrannú kuchyňu či slnečné terasy. Jedinečné interiéry sú vybavené masívnym dreveným nábytkom, ktorý zhotovili miestni remeselníci.

kastiel

Starý Kaštieľ

Starý kaštieľ, ktorý bol postavený v 18. storočí je v súčasnosti jedným z najoriginálnejších párty priestorov: sviečky a krištálové lustre, dobový nábytok, tanečná sála, japonský salón, bar a obrovské zrkadlá v dekoratívnych železnych rámoch stoja v dialógu so stenami z prírodného kameňa a tehál a dotvárajú jedinečnú atmosféru. Zároveň je krásnym priestorom pre usporiadanie romantických svadieb s kapacitou 80 hostí a priestorom pre civilné obrady, spoločenské oslavy, priestorom poskytujúcim nezabudnuteľnú atmosféru komorného koncertu, či vernisáži.

clubhouse

Clubhouse

Súčasťou areálu Kaštieľa Péchy je zrekonštruovaný Clubhouse s tenisovým ihriskom, ktorý ponúka čarovnú wellness atmosféru s kozubom, saunu a fitnes pre regeneráciu tela i duše. Podkrovie Clubhousu je využívané ako konferenčná miestnosť s kapacitou 36 hostí, zároveň je možné túto časť využiť pre usporiadanie rodinných osláv či pracovných meetingov. K dispozícii je aj bezbariérový vstup. Súčasťou Clubhousu je aj jeho terasa s grilom, kapacita terasy je 70 hostí.

party stan

Party stan

Party stan je nádherným priestorom pre usporiadenie romantickej svadby v prírode s celkovou kapacitou 150 hostí. Útulnú atmosféru dotvára biely baldachýn, ručne tepané medené lustre, okrúhle stoly, biely servis a dostatočne veľký tanečný parket. V prípade chladnejšieho počasia je party stan vykurovaný profesionálnymi ohrievačmi.

anglicky park

Anglický park

Veľkorysý priestor parku ponúka mnoho aktivít. Môžete si vybrať tenis, kriket či bocciu, oddávať sa slnečnému relaxu, či len tak nechajte svoju dušu potulovať sa v čarovných zákutiach parku. Veľkolepý dvestoročný červenolistý buk, smutné vŕby nad potokom, romantický ovocný sad a vôňa ruží budú vašimi spoločníkmi. Štrkovité chodníky vedú k ovocnému sadu s čerešňami, jabloňami, hruškami, slivkami a orechmi. Vistéria obopína pergolu, smutné vŕby sa skláňajú nad potokom na okraji parku. Javory, lipy a platany poskytujú tieň a hniezda pre početné druhy vtákov.